FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

OPRACOWANIE PROGRAMU I REALIZACJA WYDARZENIA

Paulina Kasprzycka – koordynatorka wydarzeń na trasach północno-zachodniej i południowo-wschodniej. Zajmuje się współpracą ze społecznościami lokalnymi.

Joanna Nowostawska-Gyalókay – koordynatorka wydarzeń na trasach krakowskich. Odpowiedzialna za redakcję merytoryczną i dobór fotografii do publikacji towarzyszącej wydarzeniu.

Joanna Warchoł – główna koordynatorka wydarzenia. Odpowiedzialna za przepływ informacji i komunikację w zespole oraz za sprawy administracyjne i logistykę. Prowadzi szkolenia dla wolontariuszy wspierających zespół przy realizacji wydarzenia.

WOLONTARIAT

Ewa Malinowska – koordynatorka wolontariatu.

PROMOCJA I IT

Katarzyna Dzigańska – odpowiedzialna za kontakty z mediami lokalnymi.

Aleksandra Błaszczak – koordynatorka działań promocyjnych.

Grzegorz Cygan – administrator strony internetowej wydarzenia.

DRUKI I GRAFIKA

Katarzyna Kobylarczyk – autorka wydanej w ramach XVIII MDDK publikacji zatytułowanej Wszystko płynie. Pisarka, reportażystka, w latach 2002–2008 dziennikarka krakowskiego „Dziennika Polskiego”. Publikowała w „Gazecie Wyborczej”, „Tygodniku Powszechnym”, „Polityce” i „National Geographic Traveler”. Laureatka dziennikarskiej Nagrody Zielonej Gruszki i nagrody Za różnorodnością. Przeciw dyskryminacji. Jest autorką książek Baśnie z bloku cudów. Reportaże nowohuckie (Jagiellonia, Kraków 2009) oraz Pył z landrynek. Hiszpańskie fiesty (Czarne, Wołowiec 2013).

Joanna Sowula – autorka identyfikacji wizualnej XVIII MDDK. Mieszka i pracuje na Śląsku. Prowadzi własne studio kreatywne.

Agnieszka Buława-Orłowska – projekt graficzny i skład publikacji Wszystko płynie, opracowanie graficzne druków i materiałów dodatkowych.

Marcin Hernas – opracowanie redakcyjne i graficzne druków i materiałów dodatkowych.

Agnieszka Szewczyk – opracowanie redakcyjne i korekta materiałów.